Jakie są metody zniwelowania tego, gdy przeszczep jest nadmiernie rozciągnięty?

2 m-ce temu przeszedłem rekon. ACL. W pierwszym miesiącu po rekonstrukcji ćwiczyłem izometrycznie, chodziłem w ortezie i o kulach. 1,5 m-ca po zabiegu rozpocząłem 2-tyg. rehabilitację (laser, mgt, ćw. bierne i czynne, ćw. wzmacniające m. 4-głowy). Mam wrażenie, że operowane kolano jest niestabilne. Oczywiście skonsultuję to z lekarzem. Ale chciałbym wiedzieć jakie są metody zniwelowania tego gdy przeszczep jest nadmiernie rozciągnięty? Czy wiąże się to z kolejnym zabiegiem? Dziękuję

Witam , nie potrafię odpowiedzieć na odległość , nie znając przebiegu , efektu końcowego operacji ani stanu obecnego kolana! Szczegóły omówi z Panem operator! z.żurawski