Jakie są objawy odstawienia napojów energetycznych?

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są skutki po odstawieniu napojów energetycznych? Na dzień dzisiejszy nie pije energetyków od 3 tygodni, ale piłem przez około 6 lat od 2 do 4 puszek dziennie. Czuje sie fatalnie totalne rozdrażnienie brak energi, siły przemęczenie wiecznie bym spał. Kiedy te objawy miną?

Dzień Dobry Panu :)

Zaprezentowane przez Pana symptomy są objawami odstawienia napojów energetycznych - do rozważenia wsparcie Psychologa specjalizującego się w leczeniu uzależnień.

Widziałabym również celowość kontrolnej konsultacji osobistej u Lekarza pierwszego kontaktu.

Z życzeniami dla Pana radości oraz regeneracji sił,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605