Jakie skutki dla dziecka ma przyjmowanie tych leków?

Mam 37 lat i jestem w 6tyg.ciąży (nieplanowanej)pomijając przerażenie z samego faktu ciąży obawiam się skutków leków jakie brałam nie mając pojęcia o ciąży a mianowicie tritico i hydroksyzyna lekarz u którego dziś byłam był jakby obojętny na moje słowa i obawy co powinnam zrobić? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Są to leki których wpływ na ciąże nie jest do końca poznany proponuje udac się do lekarza prowadzącego ciąże