Jakie zabiegi fizykalne i w jakich dawkach zastosować przy występowaniu bóli korzeniowych?

Witam. Jakie zabiegi fizykalne i w jakich dawkach zastosować przy występowaniu bóli korzeniowych?

Witam,
polecam jonoforezę, TENS prądy diadynamiczne (Bernarda). Niestety, żeby wyliczyć dawki muszę mieć dokładniejsze parametry, dawki powinny być ustalane indywidualnie do każdego pacjenta.
Pozdrawiam