Kandydoza po antybiotykoterapii

Witam, Po długiej antybiotykoterapii stwierdzono u mnie kandydozę języka. Stosowałem orungal przez 1 tydzień 2x2 100mg. Po 1 miesiącu oprócz białego nalotu w tylnej części języka zaobserwowałem czerwone krosty każda o średnicy około 3mm. Dodatkowo pojawiły się problemy jelitowe i nadwrażliwość na niekótr pokarmy np. pszenica, drożdże, mleko. Czy to rozwój kandydozy. Czy wrócić do orungal? Pozdrawiam,

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić co jest przyczyną Pana dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.