Karmienie mlekiem modyfikowanym 5-tygodniowego dziecka

witam;) mam 5 tygodniową córeczkę karmię ja mlekiem modyfikowanym Bebilon pepti podaje jej też espumisan i probiotyk gdyż zalecił to pediatra. mała wypróżnia się średnio raz dziennie czasami kupka wychodzi bez większego wysiłku a czasami tak jak dzisiaj mała meczy się pół dnia i często puszcza bąki a kupki jak nie ma tak nie ma. jak mogę jej pomoc ? może popełniam jakiś błąd i dlatego mała tak cierpi :(jaki powinien być odstęp między posiłkami?ile mleka powinna wypijać na swój wiek?

Piotr Pilarski

6 karmień na dzień (jedno karmienie to 110-150 ml) jednak mimo tych starań nie ma gwarancji, że wyproznianie się unormuje. U niektórych dzieci tak jest jednak z czasem ten problem znika.

Pozdrawiam.