Karmienie mlekiem modyfikowanym niemowlaka

Witam, moja córka ma 2 miesiące i jest karmiona mlekiem modyfikowanym, podaje jej od początku witaminę D+K tak zalecili w szpitalu. Na opakowaniu jest napisane ze są to witaminy dla kobiet karmionych piersią. Proszę mi powiedzieć czy powinnam podawać nadal ta witaminę do skończenia 3 miesiąca czy tylko podawać wit D (bez K). Nie wiem jak to jest przy dzieciach na mleku modyfikowanym. Boje się żeby córce nie zaszkodzić.

Zdrowe dzieci, karmione wyłącznie mlekiem modyfikowanym nie wymagają dodatkowej podaży witaminy K, jej odpowiednia ilośc zawarta jest w mleku modyfikowanym.