Kaszel i drapanie w gardle po zapaleniu oskrzeli

Witam Miesiąc temu byłem chory na zapalenie oskrzeli, po chorobie cały czas kaszle, z rana zdarzy mi się wypluwać żółtą flegme i czasem zieloną, kaszel jest raz mokry raz suchy szczekający,ślina po kaszlu jest śluzowata,drapie swędzi mnie w gardle , czasami po kaszlu ściska mnie w klatce piersiowej, w nocy śpię normalnie nie kaszle, obudze się gardło mnie nie drapie po godzinie zaczyna się kaszel i drapanie w gardle .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Z opisu wygląda to na kolejną infekcje. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego celem dokładnego zbadania i zalecenia odpowiedniego leczenia.

Pozdrawiam.