Kaszel i woda w płucach po przeszczepie wątroby

WItam moja siostra miała przeszczep wątroby wszystko było dobrze miał tylko minimalnie wode w płucach miała leki a wyniki były dobre i wypuscili ją do domu . niestety zaczeła kaszleć i był lekarz i powiedział ze dalej jest woda w płucach i dał skierowanie do szpitala , Jakie leczenie będzie stosowane i czy pozwala to do pełnego wyleczenia ?

Ale zadaje Pani zbyt szczegółowe pytanie na które nie mam możliwości udzielania odpowiedzi z powodu znikomych informacji klinicznych (stan kliniczny pacjentki, wynik badania fizykalnego, wynik badan dodatkowych RTG, USG, wyniki badań laboratoryjnych). Proszę się nie martwić w szpitalu zostanie wdrożona odpowiednia diagnostyka i na podstawie niej zostanie ustalony sposób postępowania leczniczego.