Kaszel, katar, refluks, biegunka i zmiany ropne przy anginie

Witam, zdiagnozowano u mnie anginę. Biorę Ospen 1500 od soboty. W piątek miałam tempetarurę 39 stopni C. Po antybiotyku ból gardła ustąpił, ale pojawiły się inne objawy m.in. karzel męczący głównie z rana, katar, refluks, dzisiaj biegunka. Wydląd gardła się nie zmienił - nadal są zmiany ropne i biały osad na migdałkach (migdałki nie są powiększone). Nie wiem czy mam nadal braż tabletki, czy udać się ponowanie do lekarza. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza, po ponownym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.