Kaszel u 2,5-tygodniowego dziecka

Moja 2i pół tygodniowa córeczka po kaszluję od urodzenia ale w ostatniej dobie kaszel się zwiększył, nie zauważyłam żadnych innych objaw ale nie pokoi mnie ten kaszel i nie wiem czy to jest normalne czy powinnam udać się do lekarza.?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Raczej nie jest to nic poważnego. Na wszelki wypadek jednak, powinna się Pani skonsultować z lekarzem pediatrą. Lepiej na wczesnym etapie wychwycić potencjalne patologie. Lekarz zbada dziecko i oceni jego stan kliniczny.