Kaszel w nocy od 3 tygodni

witam , od 3 tygodni przed pólnocą az przez całą noc meczy mnie kaszel najgorzej jest gdy wdycham duzo powietrza to wtedy jest gorzej, czy to astma po przeziębieniu ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Kaszel po przeziębieniu może utrzymywać się jeszcze kilka tygodni, przeziebienie bezpośrednio nie powoduje astmy. Jeśli objawy nie ustąpią w najbliższym czasie lub się nasila sugeruję wizytę u lekarza. Pali Pan papierosy?
Pozdrawiam