Katar, ból ucha, flegma i czarne kulki w kale

Od jakiegoś czasu po przebudzeniu rano lub w nocy dokucza mi katar. Czesto boli mnie ucho okolo 2 dni potem przestaje i tak w kolko. Ciągle odchrząkuje'flegme'.W kale zauwazylam czarne kulki jakby jaja. Maja czarna łupine i w środku jest coś białego. zdarzaja sie tez mniejsze przypominajace fusy z kawy. jakis czas temu strasznie bolal mnie brzuch w okolicy zołądka taki jakby ucisk utrzymywal sie okolo 2 dni lecz zalecono mi tylko nospe. czy to moze byc pasozyt? czesto tez kicham po kilka razy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne.