Kiedy gumki po usuwaniu hemoroidów odpadną?

W piątek miałem założone 6 gumek na 3 hemoroidy oraz usuwane kriochirurgiczne kłykciny kończyste, biorę Skudexa oraz cyclo3 fort, czuję się w miarę ok, ale jest poniedziałek, nie wypróżniałem, chociaż prócbowałem ale bez skutku. 1 gumka sama mi wypadła. od kilku dni się nie opróżniam jest niepokojące, chociaż dobrze się czuję i zdrowo się odzywiam, żeby nie mieć zaparć, czy będę widział, że gumki i hemoroidy mi odpadły i będzie to mocno odczuwalne, dodam, że od soboty nie krwawię

Lek. Tomasz Budlewski

Moze Pan tego niemzauwazyc. Co do zaparcia jeżeli nadal występuje to konieczna wizyta u lekarza najlepiej wykonującego zabieg.