Kiedy mogę niemowlakowi podać pierwszą zupę?

Karmię syna piersią. Za tydzien konczy 6mc. Podaje juz pojedyncze warzywa i owoce. Kiedys moge podac obiadek cZy zupke? Mam podawac wode? Inod kiedy moze jesc chrupki kukurydziane

Dobry wieczór,
po włączeniu do diety warzyw i owoców pora na żółtko i mięsko. Następnie powyższe produkty można zmieszać ze sobą i podać w formie zupki. Zachęcam do zapoznania sie z informacjami na temat rozszerzania diety na stronie www.1000dni