Kiedy mogę uprawiać sport i współżyć?

Witam 23.05.18 miałam zabieg histeroskopii. Wycięcie polipa endometrialnego. Czemu nie byłam pod narkoza ani nie miałam znieczulenia? Czemu nie dostałam żadnego zwolnienia lekarskiego mimo pracy fizycznej? Lekarz mi tylko napisał "oszczędzający tryb życia ". Dużo czytałam na temat takich zabiegów i inne Panie były pod narkoza i dostawaly zwolnienia, moje koleżanki tak samo . Nie wiem kiedy mogę uprawiać sport i wspolzyc?Pomoże mi ktoś, odpowiadając na moje pytania ? :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę najlepiej zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie powinien wszystko wytłumaczyć