Kiedy można współyć po stosowaniu Pimafucort?

Witam. Lekarz ginekolog zapisal mi ostatnio Pinafucin oraz Pimafucort. Maść stosowalam na podraznienie w miejscu intymnym, również moj partner przrz tydzien smarowal sie ta mascia. Globulki stosowalam 6 dni zawsze 1 na noc i teraz od 2 dni juz ich nie biore, poniewaz skonczylam leczenie , moj partner tez od 2 dni juz sie nie leczy. Moje pytanie brzmi kiedy mozemy zaczac wspolzyc skoro od 2 dni juz soe nie leczymy? Po jakim czasie od zakonczenia leczenia mozna znowu zaczac wspolzyc?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze najlepiej odczekać pare dni i zobaczyć czy nie ma nawrotu objawow jeśli nie to jak najbardziej można