Kiedy udać się do szpitala w ciąży z łożyskiem przodującym?

witam.mam 41 lat i jestem w ciazy z lozyskiem centralnie przodujacym na tylnej scianie i szyjce 2.5 cm.w 30 tygodniu krwawilam i dostalam w szpitalu tabletki na powstrzymanie krwawienia i zastrzyki na pluca dla dziecka.lezalam 2 tygodnie w szpitalu , teraz jestem prawie w 34 tygodniu i boje sie ze znowu zaczne krwawic i ze nia da sie uratowac dziecka.moje pytanie to : kiedy powinnam sie udac do szpitala by przezyc razem z dzieckiem i kiedy rozwiazuje sie taka ciaze z lozyskiem przodujacym?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko co Pani niepokoi praktycNie kwalifikuje do tego aby podjechać do szpitala sadze ze należałoby rozważyć czy już Pani do szpitala położyć