Kilkuminutowe wycieki krwi z nosa i ból głowy wieczorami a uderzenie w głowę w przeszłości

Witam. Zostałam jakiś czas temu uderzona kilka razy w głowę, dość silnie. A od kilku dni mam kilkuminutowe wycieki krwi z nosa. Głowa wieczorami zaczyna boleć coraz silniej. Czy te wcześniejsze urazy mogą być tego przyczyną ?proszę o odpowiedź

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Niekoniecznie krwawienie może być spowodowane poprzednim urazem, natomiast bóle głowy tak. Sugeruję pilną konsultację u neurologa lub lekarza POZ.

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od tego o jakim okresie czasu Pani mówi. Sądzę, że powyższe objawy mogą być powiązane z uderzeniami. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszych badań a być może także wykonania bardziej specjalistycznych konsultacji.