Kłótnie i kłamstwa w związku

Mój partner zawiódł mnie i okłamywał przez co straciłam do niego zaufanie . Mamy dziecko . Teraz ciągle sie kłucimy bo ja czuje że on nadal mnie okłamuje, jednak nie mam na to żadnych dowodów . Już mam dość całej tej sytuacji . Co powinnam zrobić ? Jak sobie z tym poradzić ??

Witam serdecznie,

Najlepiej byłoby porozmawiać szczerze z partnerem na temat swoich myśli i obaw. Warto wszystko sobie wyjaśnić. Jeżeli to nie pomoże, warto skorzystać z pomocy specjalisty: terapia par będzie pomocna, w celu polepszenia funkcjonowania w relacji i usprawnienia dwustronnej komunikacji.

Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska

Dzień Dobry Pani,

Napisała Pani, że Partner Panią okłamywał, jednak teraz nie ma Pani dowodów.
Nie wiem, w czym Panią okłamał.
Zamiast kłótni sugerowałabym szczerą, otwartą i oczyszczającą rozmowę z Pani Partnerem,
Powiedzieć Mu, że ma w tym momencie możliwość przyznania się do kłamstw i tym sposobem oczyścić relację między Państwem.
Jeśli to uczyni, to Pani nie powinna już do tego wracać.

Sugerowałabym, żebyście Państwo porozmawiali, co i jak moglibyście ewentualnie poprawić w Waszym związku.
Z racji posiadania Dziecka, namawiałabym Panią na stworzenie takiej możliwości, żeby miała Pani czas dla Siebie- na spotkanie z Koleżanką, na robienie tego, co sprawia Pani przyjemność.
Namawiam na wspólne "randkowe" i odświętne wyjście tylko z Partnerem.

Serdeczności,
Irena Mielnik-Madej

Jeżeli zawiodła się Pani emocjonalnie na partnerze, to straciła Pani niezwykle istotne poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, czyli to co jest naprawdę ważne w związku. Uważam, że dobrze byłoby z partnerem szczerze porozmawiać. Teraz są w Pani inne uczucia w stosunku do niego, proszę się im poprzyglądać, bo różne rzeczy mogą się stać.
Dobrze zrobiłaby Pani także wizyta u doświadczonego psychologa.

Pozdrawiam serdecznie!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl