Kłucia i bóle w klatce piersiowej oraz duszności u osoby po operacji niedomykalności zastawki aortalnej

mam 30 lat jestem po operacji nniedomykalnosc zastawki aortalnej włókniste zwężenie podzastawkowe1996r. jestem niskocicnieniowcem puls w granicach 60-76 ostatnio mam objawy :kucia i bole w klatce w roznych miejscach trwające kilka sekund , w mostku pod piersiami i jakby w zebrach czasami mam kucia w boku z prawej i lewej strony uciski pod piersiami chyba na zebrach duszności szczypania w klatce kucia albo jakby gula w gardle puls w normie dziwne bicie serca az w gardle czuje albo w klatce

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wymagają dokładniejszej diagnostyki. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, zleci podstawowe badania dodatkowe oraz wykona EKG. Najpewniej konieczna będzie jednak także konsultacja kardiologiczna.