Kłucia w górnej części żołądka

Witam.... Martwią mnie u męża kłócia na samej górze żołądka, szczególnie w nocy, z przerwami.Trwają one od jakiś kilku lat.Brał wtedy senigast max i przechodziło.Proszę o dopowiedź. Boje się że może być to coś poważnego.

Aleksander Ropielewski

Należy skontaktować się z lekarzem. Najpewniej konieczne będzie wykonanie badania gastroskopii, które powinno wskazać przyczynę problemu.