Kłucie i ból z lewej strony po przyjmowaniu leku Metanabol

witam! brałem przez 7 dni metanabol pl 3 tabletki dzienie po 10mg! w 5 dniu zaczęło mnie kuć i boleć z lewej strony! odstawiłem go w 7 dniu i teraz nie biore go od 3 dni a ból dalej został i cały czas jest nie przemija! czy może to być tylko ciśnienie czy coś wiecej?

Brał pan Metanabol bez wskazań medycznych? Lek może powodować uszkodzenia wątroby i choroby układu krążenia. Dobrze wiec, że pan ten lek odstawił. Jeśli chodzi o sam ból to radzę jeszcze trochę zaczekać. Powinien ustąpić samoistnie. W przeciwnym wypadku proszę zgłosić się do lekarza.