Kłucie i deilkatne pieczenie na zewnętrznej stronie uda

Witam panie doktorze mam 35 lat pochodzę z rodziny z problemami zdrowotnymi typu miażdżyca zawały wylewy żylaki ogólnie problemy krążeniowe,od jakiegos czasu odczuwam dziwne uczucie kucia delikatnego pieczenia na zewnetrznej stronie ud co to może być pozdrawiam i dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można zdecydować o konieczności rozszerzenia diagnostyki.