Kłucie po bokach i bóle brzucha

Byłem u lekarza ponieważ boli mnie brzuch na środku i różnego rodzaju kucie po bokach. Trwa to juz 2 tygodnie. Przedwczoraj bolał mnie mocno brzuch i miałem biegunkę. Lekarz powiedział że to wirus i dał mi tabletki biore je już 2 dni. Tylko się martwię czemu to tak długo trwa , chyba 2 tygodnie to długo jak na wirus. Robiłem badania krwi i nic nie wykryło że to jakiś wyrostek.Mam pytanie czy spożywanie kreatyny nie zaszkodzi ? Ponieważ biorę ją od 3 tyg. Zawiera ona tez beta alaninę i taurynę.

Witam! Wirusowe infekcje przewodu pokarmowego mogą trwać dość długo. Jeśli lekarz POZ nie stwierdził istotnych nieprawidłowości w badaniu klinicznym, nie ma powodów do niepokoju. W okresie infekcji należy powstrzymać się od przyjmowania wspomnianych suplementów.