Kłucie po prawej stronie pępka i nudności a zmieszanie leków przeciwbólowych z alkoholem

Witam. Mam 23 lata i od trzech dni kuje mnie po prawej stronie koło pępka. Przez pierwsze dwa dni miałam też nudności. Wszystko zaczęło się od sylwestra, na którym zaczął mnie boleć ząb i z tego powodu wzięłam mocną tabletkę przeciwbólową (została ona zmieszna z alkoholem). Co mi może dolegać?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecałbym pomimo wszystko udać sie do lekarza rodzinnego celem wykonania badan i ustalenia wstępnej diagnozy. Lekarz ewentualnie pokieruje na dalsze specjalistyczne badania. Pozdrawiam