Kłucie w obrębie piersi a nerwoból

Witan zadalem pytanie ale gdzies zniknelo ..klucie w prawej piers ..niersz jak by sie przemueszczajace ale przewaznie 8.5 cm od srodka mostka w Strone lewej reki I 4.5 cm nad sudkiem bol Klujacy ..tez jak wstrzymam oddech . ..w stanie spoczynku jak pracuje czy sie kapie nice , prawie nic ...cisnienie ok. Zadnych innych dolegliwosci no I nieraz jak by sie przsuwal w lewo Czy moze to byc nerwobol ...to juz 3 dzien. ..dziekuje

Piotr Pilarski

Opis charakterystyczny dla nerwobólu natomiast dla pewności warto zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Małgorzata Panek

Może być to nerwoból. Jednak ustępowanie objawów w spoczynku jest typowe dla choroby wieńcowej, w związku z czym należałoby wykluczyć niedokrwienie mięśnia serca. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, a przy nasilonych objawach do szpitala.
Pozdrawiam