Kłucie w prawym boku podczas stania

Od tygodnia bardzo kuje mnie w prawym boku,nie pod żebrami tylko niżej,dodam że jak siedzę to mnie nic nie boli. Nie wiem co z tym robić czy pójść do lekarza i jakiego.Proszę o odpowiedż.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany objaw jest niespecyficzny i może mieć różne podłoże. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.