Kobieta w przeszłości wykorzystywana seksualnie

Witam, jestem 43-letnią kobietą z przeszłością wykorzystywania seksualnego w dzieciństwie przez 3 mężczyzn. Zawsze odczuwałam strach przed mężczyznami, ale w okresie dojrzewania wyobrażałam sobie siebie jako kobietę, której pragną mężczyźni , sceny i dotyk , których nigdy tak naprawdę nie doświadczyłam. Przeżyłam w zyciu silne zauroczenia ale żadnych kont. intymn. Wiara w realizację marzeń o miłości pozwalała żyć do czasu gdy pojawil się lęk, że jestem lesbijką . Czy mogłam być od dawna??

Witam,
To rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY
Pozdrawiam
Anna Szyda

Witam serdecznie, krzywdy, które Pani w dzieciństwie
wyrządzono rzutują na Pani psychikę do dzisiaj. Jak każdy marzy Pani o szczęści i miłości ale trauma którą Pani przeżyła, do dzisiaj nie została przepracowana.
To zadanie dla psychoterapeuty evt. dla psychologa. Powinna Pan się zastanowić na rozpoczęciem psychoterapii. Jeżeli o mnie chodzi mam wolne terminy dopiero pod koniec stycznia,chyba, że chciałaby by Pani
spróbować psychoterapii - online przez Skype. Mój kontakt to 669 197 653 , a email znajdzie Pani na moim profilu.

życzę pogodnych i zdrowych święt i szczęśliwego Nowego Roku
krzysztof Dudziński