Kolana szpotawe u 12-letniej córki

Witam serdecznie. Moja corka, 12 lat, ma kolana szpotawe. Bylysmy u kilku ortopedow i rehabilitantow, fizjoteraputow, ale zaden z nich nie zalecil zadnych cwiczen czy rehabilitacji. Uslyszalam tylko, zeby wiázać kolana I siedziec z kolanami do srodka. Czy mozna jeszcze skorygowac te wade? Dziekuje za pomoc.

Szanowna Pani jeżeli żaden specjalista nie zalecił leczenia to znaczy że nie ma ku temu wskazań