Kołatanie serca w godzinach wieczornych u 54-letniej kobiety

dzien dobry mam na imie Iwona mam 54 lata od lat choruje na arytmie serca , od dwuch lub trzech dni odczuwam kolatanie serca zwlaszcza wieczorem pomimo brania 2 razy dziennie leku beloc 50 mg potas i magnez mam w normie ale mam dwa guzki na tarczycy ale moj lekarz powiedzial ze to nic takiego,ostatnio bylam na badaniu krwi i wyszlo w badaniu hormonow parathormon 109 pg/ml, tsh 0.58 , ft40.98, limfocyty 46% chcialam zadac pytanie dlaczego ja sie tak zle czuje ciagle mi slabo poce sie strasznie

Milena Lubowicz

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i wykonanie Ekg.
Pozdrawiam