Kołatanie serca, wytrzeszcz oczu, suchość w ustach i dreszcze u 36-latki

Witam,kilka miesięcy temu nagle zaczełam sie słabo czuć,zrobiłam sie blada,moja twarz zaczeła drżeć,język opuchł i zrobił sie suchy i popękał,czułam kołatanie serca,miałam dreszcze,moje oczy zrobiły sie duże a nastepnie zaczęłam niewyrażnie mówić i chciało mi sie spać,wezwałam pogotowie i dostałam zastrzyk z glukozy.Od tego czasu czasem mam takie napady że oczy mi wytrzeszcza i sucho mam w buzi,dreszcze mam na ciele na zmiane z gorącem,najgorsze jest to że po takim ataku nie moge spac całą noc.

Witam! Jeśli napady ustępują po zażyciu glukozy konieczne jest ustalenia, czy nie są one związana z nadmiernym wydzielaniem insuliny (np. przez niektóre guzy trzustki). Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego który zbierze dokładny wywiad i pokieruje odpowiednią diagnostyką.