Kolczyki w sutkach i krwista wydzielina

Witam, mam 21 lat. Rok temu zrobiłam sobie kolczyki w skutkach, do tej pory było z nimi wszystko w porządku, ale od dwóch miesiecy wydobywa się z nich wydzielina (wygląda jak ropa) w dodatku czasem pojawiaja się takie malutkie krwiste owrzodzenia przy kolczykach. Traktuje to płynem antybakteryjnym, ale pomaga tylko na chwilę, sutki tez czasem okropnie bolą i od miesiąca mam powiększone węzły chłonne. Co się dzieje z moim organizmem? Co mam robić?

Możliwe uczulenie na metal z którego zrobione są kolczyki lub zakażenie. Konieczne zdjęcie kolczyków i zastosowanie silnego antybiotyku miejscowo. Dobrze by było robić to pod kontrolą chirurga lub dermatologa z obawy przed zniekształceniem sutków lub zarośnięciem umiejscowienia kolczyków.