Kolkowe bóle żeber o różnym umiejscowieniu i ogólne osłabienie
Proszę o pomoc. Jakiś miesiąc temu zaczęłam odczuwać można powiedzieć kolkowe bóle żeber o różnym umiejscowieniu i ogólne osłabienie. Ból się nasila po przyciśnięciu bolącego akurat miejsca. Do tego doszły 2 tygodnie temu bóle w środkowej części brzucha pod żebrami czasem lekkie skurcze w okolicy bliżej pępka, bóle kostne, kołatanie serca i miękki stolec, kleisty ze śluzem. W morfologi poza normą są hematokryt 35,7 % i bazocyty 1,1%, wykonano RTG klatki piersiowej - wszystko w porządku.Co robić?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
ale ponad czy później norm. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich danych będzie można określić odpowiednie postępowanie.
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Takie niewielkie odchylenia nie są powodem do zmartwień. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Po zbadaniu będzie można określić dalsze postępowanie.
Pozdrawiam.