Kolor żołędzia pod napletkiem

Witam mam pytanie o kolor żołędzia pod napletkiem, otóż tam gdzie napletek nie zakrywa to żołądź jest jaśniejszy a z kolei pod napletkiem jest ciemniejszy, podczas zwodu też widać różnice w kolorach (minimalna ale jest) czy to jest normalne czy powinienem sie martwić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy nie wskazują na żadną patologię. Jeśli ma Pan jednak jakiekolwiek wątpliwości, proszę skonsultować się ze specjalistą urologiem.