Konieczność zabiegu operacyjnego kręgosłupa a wynik badania rezonansu magnetycznego

Witam,czekam na wizytę u neurologa w grudniu a mam pytanie czy czeka mnie zabieg kręgosłupa przy tych wynikach rezonansu kręg.,Zmiany zw. z nierównością blaszek granicznych,z zaostrzeniem krawędzi trzonów,intensywność sygnału z krążka międzykręgowego L5-S1 w obrazachT2...,Zwężenie szpary międzykręgowej L5-S1 zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych.Na poz.L5-S1centralno-lewoboczna przepuklina krążka międzykręgowego na głęb. 6-7mm ze spłyceniem lewego zachyłka bocznego z uc.worka opon...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu badania nie jest możliwe zakwalifikowanie do operacji. Proszę udać się na wizytę do specjalisty w umówionym terminie.