Kontuzje po przysiadach z obciążeniem

Witam, Mam pytanie odnośnie blokady w kolano. Około miesiąc temu podczas przysiadów z obciążeniem doznałam kontuzji. Dziś byłam u lekarza, ortopeda nie zrobił mi żadnego przeswietlenia tylko odrazu podał mi zastrzyk w kolano. Czy jest to bezpieczna metoda? I najważniejsze pytanie- czy blokada usuwa przyczynę bólu czy tylko objawy choroby ? Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze powinno chociażby wykonać rtg a najlepiej usg. Co do efektów leczenia zależy co zostało podane.