Koszty rekonstrukcji więzadła wieszadłowego prącia

Chciałbym dowiedzieć się jak duże jest ryzyko uszkodzenia nerwu grzbietowego prącia przy rekonstrukcji więzadła wieszadłowego prącia. (potwierdzone przez urologa), gdzie mogę wykonać zabieg i jakie jeszcze konsekwencje się z tym łączą. Jeżeli moge to prosiłbym o orientacyjne koszty takiego zabiegu.(prywatnie) Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Artur Jeliński Urolog

Nierozumien dlaczego chce pan to robic za pieniadze,KOszt leczania operacyjnego zreguly wachaja sie pomiedzy 3 do 6 tys ,Gdzie to niestety nie powinien panu pOWINIEN PAN I JEDJEGO UROLOGTA KTORY BY TO MOG ZOPEROWAC zorientowac sie u urologow poznanskich bo W trojmiescie znam potencjalnie jedno miejsce