Krew ze śluzem z odbytu

Witam.Dostałam okres 4grudnia skończył mi się 8 grudnia a 13 i 15 grudnia współżyłam. Okazuje się ze po 3 dniach po załatwieniu się na papierze pojawiła się mała domieszka krwi ze śluzem.Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie z odbytu może być spowodowane chorobą hemoroidalną. Nie można wykluczć innych zaburzeń dystalengo odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty chirurga bądź proktologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.