Krostki pod żebrami i krwawienie

witam, od okolo 2 lat zauwazylem u siebie pod zebrami z lewej strony krostki ulozone w "haczyk" o kolorze skory , jak by sie blizej przyjrzal to moze lekko zolte i dzis sobie je zdrapalem i z jednej krostki w wielu miejscach gdy scisnalem fald skory zaczela leciec krew, nie wiem skad te krostki, po prostu sa, nie bola nie szczypia tylko jest je czuc przy dotykaniu i nie mam pojecia co to moze byc czy polpasiec nie wiem prosze o porade mam 22 lata, pozdrawiam

Dzień dobry,

jakiekolwiek zmiany skórne, które u Pana występują powinien zobaczyć dermatolog.
Na postawie Pana opisu nie jesteśmy w stanie przypuszczać co to może być.

Aby dostać się do dermatologa musi Pan iść po skierowanie do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga