Krostki w miejscu łączenia penisa z żołędziem

Witam mam pewien problem mianowicie w miejscu gdzie żołądź łączy się z resztą penisa występują małe krostki nie przeszkadzają mi ale mam jet od około 11stego roku życia

Najprawdopodobniej to grudki perliste prącia, to nie choroba, wielu mężczyzn tak ma i jest to zupełnie normalne. Ponieważ nie widzę, nie mam całkowitej pewności. Proszę pokazać to dermatologowi i się upewnić.