Krosty na piersiach, dekolcie, karku, pośladkach i twarzy u 35-latki

Witam. Od około 6 miesięcy zmagam się z uporczywymi krostami ( wyglądają jak pryszcze ale są wypełnione wodą?). Najwięcej jest na piersiach. Do tego na dekolcie, karku i pośladkach oraz twarzy (broda). Mieszkam w uk, od lekarza miałam już pełno różnych antybiotyków, kremów i maści. Pomagają na trochę i za chwilę znowu jest gorzej. Najgorsza jest sytuacja biusu. Cake mam w krostach i bliznach po poprzednich. Cały czas rozdrapuje je od nowa. Nie wiem co robić! Proszę o pomoc

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem reakcji alergicznej. Sugeruję wykonanie podstawowych testów skórnych pod tym kątem.