Krótka miesiączka a powtarzanie testu ciążowego

Witam. zastanawia mnie zbyt krótka miesiączka... trwała dwa dni była niezbyt obfita za to krew bardzo gęsta, ciągnąca. po dwóch dniach różowawa wodnista i tylko przy podtarciu. Miesiączka przyszła dzień później niż powinna. Staramy się o dziecko więc w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test (nie z porannego moczu) i wyszedł negatywny. Powinnam ponowić test czy raczej dać sobie spokój i czekać na kolejny cykl?

Szanowna Pani, myślę że nie ma sensu powtarzać testu, aczkolwiek jeśli chce Pani się upewnić to warto wykonać badanie beta-hCG z krwi. Pozdrawiam