Krwawienie, ból brzucha i jajnika oraz senność

witam. mam regularne cykle-28 dni. ostatni 3.01. 22.01 dostałam lekkiego krwawienia ,jasnoróżowe , mało widoczne i tak trwało 4 dni. od25.01 do 28.01 miałam krwawienie, jakby miesiączka. wszystkiemu towarzyszył ból brzucha i pr.jajnika. do dziś mam wid. żyły na piersiach, jestem b. senna. wcześniej przed 22.01 przechodziłam zap. pęcherza mocz i brałam furaginum. co to może być?

Witam! Opisane plamienia najprawdopodobniej są wynikiem zaburzeń hormonalnych powstałych na skutek infekcji pęcherza moczowego. Nie ma powodów do niepokoju. Jesli podobne objawy pojawią się w kolejnym cyklu proszę zgłosić się do specjalisty ginekologa.