Krwawienie po stosunku po połogu i czerwone plamki na penisie u męża

Krwawienie po stosunku po połogu. Jestem w 8 tygodniu po porodzie i po stosunku z mężem zaczęłam krwawić.Krwawienie ustało po jednym dniu. Nie wiem może to normalne po porodzie? A na dodatek złego mąż dostał czerwonych swędzących plamek na penisie.Boje się znowu współżyć.

Nie ma w tym nic niepokjącego. Plamienie to po prostu cienka i słabo wykształcona błona śluzowa macicy z uwagi na karmienie. Nic groźnego. U męża natomiast może to być wynikiem zakażenia drożdżakowego, bardzo częstego w ciąży, a zatem i jakiś czas po. Podstawowe leczenie clotrimazolem powinno pomóc.