Krwawienie przy stosowaniu tabletek Belara

Witam serdecznie proszę o poradę brałam przez 16 dni tabletki antykoncepcyjne belara ale cały czas się po nich zle czułam i krwawiłam odstawiłam je i krwawienie przeszło ale do tej pory nie dostałam miesiączki to już 20 dzień. dodam że cały czas współżyje z chłopakiem czy mogłam zajść w ciążę. robiłam test dwa tygodnie temu i był negatywny. Pozdrawiam Emila

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ciąża jest raczej mało prawdopodobna. Prosze jednak zgłosić sie do ginekologa, który zmieni leczenie, które nie powoduje skutków ubocznych. Pozdrawiam