Krzywa kość ogonowa i krwiak
Mam problem. 6 lat temu uderzyła się w kość ogonowa. 3 lata temu odezwała się bólem. Zrobiłam sobie prześwietlenie i okazało się ze jest zwichnieta. Chodziłam od lekarza do lekarza i nic. 4 miesiące temu ortopeda wreszcie dal mi skierowanie na rezonans. Wyszło mi ze kość jest krzywa i występuje tam krwiak 3 cm na 2 cm. Boli mnie bardzo przez cały czas. Co robić?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Proszę udać się z wynikiem rezonansu do lekarza zlecającego badanie- zdecyduje o dalszej terapii.