Kurzajki na brzuchu u 5-latka

witam, mój syn ma 5 lat i jakis czas temu wyszla mu jedna kurzajka na brzuszku(dermatolog usunęła metodą łyżeczkową), a po jakims miesiacu wtszlo mu 10 kolejnych w poblizu usuniętej.Teraz martwię się czy one tak będą ciągle powracać w większej ilości i od czego to zależy? bardzo prosze o jakies wskazówki. z góry bardzo dziekuje.  Ewelina

Istnieje wiele metod usuwania brodawek. Krioterapia, laseroterapia, łyżeczkowanie, lakiery i inne preparaty miejscowe. Przy każdej z tych metod może istnieć konieczność powtórzenia zabiegów, co uwarunkowane jest wieloma czynnikami. Leczenie jest trudne i wymaga cierpliwości. Dobry efekt przynosi łączenie metod.