Kwestionariusze do jakości życia pacjentów po transplantacji wątroby

Który z podanych kwestionariuszy PHQ-9 czy test Becka poleciłby/łaby Pan/Pani do oceny jakości życia pacjentów po transplantacji wątroby? Dodam, że pierwszym narzędziem, którym się posłuże jest kwestionariusz WHOQOL- Bref

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wybór kwestionariusza, którym się Pani służy jest kwestią indywidualną, może Pani również stworzyć własny kwestionariusz. Pozdrawiam.