Laparoskopia jajnika a szanse na ciążę

Witam w styczniu miałam wykonaną laparoskopie torbieli jajnika lewego i usunięcie zrostów.Obecnie przyjmuję leki hormonalne Visanne.Badanie USG -Trzon macicy w przodozgięciu jednorodny echogenicznie.Endmendrium szer.3mm. Jajnik prawy położony tuż przy ścianie macicy.Jajnik lewy z pęcherzykiem o zapadniętych ścianach.Wyraźnej patologii w rzucie przydatków nie uwidoczniono.W zatoce Douglasa wolnego płynu nie stwierdzam. Czy mam szansę na zajście w ciąże?

Ważne, że była laparoskopia, bo to dużo lepsza metoda niż otwarcie brzucha.